Stoliki marmurowe kawowe - TOP 5

Synonimem mebli kolonialnych jest trwałość i nietuzinkowość. Pierwsza cecha wynika głównie z używania do produkcji pewnych i niepodatnych na uszkodzenia materiałów. Dodatkowo nie są to powszechnie teraz sprzedawane szafy czy stoliki składane z elementów. W naszym sklepie dokonasz zakupu mebla w całości, z gwarancją szybkiej, niespełna 2 tygodniowej dostawy. Nietuzinkowość wypływa natomiast bezpośrednio z kolonialnego stylu.
Marmurowe stoliki kawowe

Nowoczesne meble kolonialne z szybką dostawą

Marmur to materiał szlachetny i jak przystało na kamień, może służyć nawet przez pokolenia. Decydując się na zakup stolika marmurowego, możesz być pewien, że jest to dobra inwestycja na lata. Marmurowe blaty sprawdzają się idealnie w stolikach kawowych, uzupełnione o złocenia prezentują się niezwykle elegancko. Takie ekskluzywne stoliki marmurowe są świetnym uzupełnieniem zarówno salonu jak i tarasu. Szczególnie jeśli jest on formą zimowego ogrodu. Model Marble ma podobny do trójkąta i intrygujący kształt, o nieco zaokrąglonych bokach. Dodatkowo cienkie, smukłe złote nogi i również złote żłobienia w blacie dodają mu wyrazistości.

Stolik marmurowy jako subtelny dodatek

Stoliki marmurowe mogą występować zarówno jako główny element dekoracyjny, w centralnym miejscu pokoju, ale też jako dopełnienie. Świetnym przykładem jest model z gatunku nowoczesnych stolików marmurowych Marble. Ma on kwadratowy blat z idealnie wyszlifowanego marmuru. Jego powierzchnia jest gładka i nabłyszczona. Koloryt w żaden sposób nie został zmieniony, w płycie występują naturalne przebarwienia i jaśniejsze smugi. Marmur opiera się na niepełnym stelażu, bez dwóch nóg poziomych. Całość utrzymuje kwadratowa podstawa. Nogi stolika są złocone, co stanowi bardzo dobre dopełnienie do czerni.

Gdzie pasuje marmurowy stolik w stylu kolonialnym

Stoliki z marmurowymi blatami nadają się do wnętrz zarówno w całości urządzonych w stylu kolonialnym jak i eklektycznych. Mimo kamiennego blatu nie są to meble ciężkie i dominujące w pomieszczeniu. Są za to stabilne i potrafią wprowadzić nieco świeżości. Małe stoliki boczne sprawdzają się w przedpokojach czy sypialni, duże modele trójkątne natomiast lepiej dopasowują się do większych salonów, szczególnie w zestawie z kanapą w podobnym stylu. Mogą też stanowić bardzo funkcjonalny mebel w ogrodzie zimowym czy na tarasie. Przede wszystkim dodadzą mu charakteru, są stabilne, ale też odporne na działanie temperatury. Marmur zawsze da sobie radę tam, gdzie z uwagi na warunki pogodowe nie można pozostawiać mebli drewnianych. Mimo swojej solidnej budowy stoliki marmurowe nie dają wrażenia toporności i wpasowują się we wnętrza.