Oświetlenie LED biura – zalety

Wybór tego typu żarówek to ogromna oszczędność - diody LED potrzebują o około 80% mniej energii elektrycznej niż tradycyjne żarówki.
Żarówki LED są o wiele bardziej komfortowe i bezpieczne dla oczu. Diody trzymają stałe natężenie światła, ani nie emitują promieniowania podczerwonego czy UV.
Niesamowicie wysoka trwałość. Żarówka LED świeci około 50 tysięcy godzin, po czym natężenie światła stopniowo się zmniejsza.
Diody LED nie potrzebują określonego czasu na nagrzanie – gdy zostają włączone, od początku do końca świecą, wykorzystując 100% mocy.

Oświetlenie LED w biurze – dlaczego warto wybrać LED zamiast świetlówek?

Tradycyjne świetlówki powoli przestają spełniać oczekiwania osób, które je stosują. Często zdarza się, że zaraz po włączeniu migoczą, co nie tylko męczy wzrok, ale jest również irytujące i przeszkadza w pełnym skupieniu. Ponadto dochodzi do tego nieprzyjemny odgłos wydawany przez te żarówki. Dzieje się tak, gdy świetlówka została przed chwilą włączona lub niedługo przestanie świecić, co nie dotyczy żarówek LED, które nie przepalają się, a jedynie tracą moc. Z tego względu są o wiele lepszym wyborem do biura.

Oświetlenie biurowe sufitowe

Doświadczony i wykwalifikowany zespół tworzący firmę Luxmat oferuje całkowitą modernizację oświetlenia w biurze. Jeśli chcesz wymienić stare źródła światła, które już się nie sprawdzają, na całkiem nowe diody LED, skontaktuj się właśnie z tym przedsiębiorstwem. Wykwalifikowani specjaliści przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy modernizacji – począwszy od audytu przez zaproponowanie konkretnych rozwiązań, projekt, pomoc w znalezieniu dofinansowania, a na montażu skończywszy. Z tą firmą zapewnisz oświetlenie LED w swoim biurze na najwyższym poziomie.